Milí žáci, vážení rodiče,
vždy první pátek v červnu je věnován osvětě a podpoře pacientů, kteří se narodili s rozštěpem. Podpora se vyjadřuje tak, že si lidé v tento den obléknou pruhované oblečení.
Pojďme se přidat a společně podpořit tuto smysluplnou akci a v pátek 5. června pojďme do školy v čemkoliv pruhovaném.
A protože máme ve škole jedno dítko, které se s rozštěpem narodilo, tak naše školka již tradičně tento den pořádá na své školkové zahradě osvětovou akci, a to od 17 do 19 hodin. I tam můžete přijít a svou podporu vyjádřit.
Těšíme se na páteční záplavu proužků.....
Kateřina Doktorová