Vážení rodiče, milí žáci a spoluobčané,
ve středu 13. května se naši žáci již tradičně zapojili do dobročinné sbírky Český den proti rakovině.
Žákům se podařilo prodejem kvítků měsíčku lékařského vybrat krásnou částku 10.727,- Kč.
Mnohokrát děkujeme všem přispěvatelům letošní sbírky.
Kateřina Doktorová
Žádné komentáře doposud nebyly přidány.
Přidat komentář