Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1
Zápis do 1. třídy 2020
2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > ŠJ > Jídelníček

Odhlašování stravy na www.strava.cz

Jídelníček 1. 4. - 31. 4. 2020

Středa 1.4.2020     Polévka: Polévka z ovesných vloček (A: 01,09)
                                  Oběd 1:  Segedínský guláš, houskový knedlík (A: 01,03,07,09)
Čtvrtek 2.4.2020    Polévka: Drůbeží s celestýnskými nudlemi (A: 01,03,09)
                                  Oběd 1: Zapečené těstoviny s uzeninou, salát (A: 01,03,07)
Pátek 3.4.2020      Polévka: Gulášová (A: 01)
                                  Oběd 1: Špecle s mákem, cukrem a máslem (A: 01,03)
Pondělí 6.4.2020   Polévka: Kmínová s vejcem (A: 01,03,09)
                                  Oběd 1: Pečené kuřecí stehno, vařený brambor
Úterý 7.4.2020       Polévka: Zelná (A: 07,09)
                                  Oběd 1: Vepřová játra na cibulce, dušená rýže (A: 01)
Středa 8.4.2020     Polévka: Kuřecí s těstovinou (A: 01,03,09)
                                  Oběd 1: Halušky s uzeným a zelím (A: 01,03)
Čtvrtek 9.4.2020    Polévka: Kapustová (A: 01,07)
                                  Oběd 1: Plněný paprikový lusk s rajskou omáčkou, houskový knedlík (A: 01,03)
Pátek 10.4.2020     SVÁTEK
Pondělí 13.4.2020  SVÁTEK
Úterý 14.4.2020       Polévka: Polévka z fazolových lusků (A: 07)
                                    Oběd 1: Jaternicový prejt, vařený brambor, kysané zelí (A: 01,03,07)
Středa 15.4.2020     Polévka: Pórková (A: 01,03,09)
                                    Oběd 1: Maďarský hovězí guláš, těstoviny (A: 01,03)
Čtvrtek 16.4.2020    Polévka: Buřt-gulášová (A: 01)
                                    Oběd 1: Jablková žemlovka (A: 01,03,07)
Pátek 17.4.2020      Polévka: Zeleninová, drožďové nočky (A: 01,03,07,09)
                                    Oběd 1: Kuřecí roláda, šťouchaný brambor
Pondělí 20.4.2020   Polévka: Kulajda (A: 01,03,07)
                                    Oběd 1: Vepřové rizoto, sýr, okurka (A: 07)
Úterý 21.4.2020       Polévka: Hovězí s těstovinou (A: 01,03,09)
                                    Oběd 1: Játrová omáčka s hovězím, houskový knedlík (A: 01,03)
Středa 22.4.2020     Polévka: Frankfurtská (A: 01)
                                    Oběd 1: Lívance (A: 01,03,07)
Čtvrtek 23.4.2020     Polévka: Česneková (A: 01,03)
                                     Oběd 1: Plněné bramborové knedlíky s uzeným, cibulka, dušené zelí (A: 01,03,07)
Pátek 24.4.2020       Polévka: Selská (A: 01,03,09)
                                     Oběd 1: Vepřové kostky na španělský způsob, dušená rýže (A: 03)
Pondělí 27.4.2020    Polévka: Krupicová s vejcem (A: 01,03,09)
                                     Oběd 1: Dušené vepřové v mrkvi, vařený brambor (A: 01)
Úterý 28.4.2020        Polévka: Kuřecí vývar (A: 01,07,09)
                                     Oběd 1: Moravský vrabec, bramborový knedlík, špenát (A: 01,03)
Středa 29.4.2020      Polévka: Čočková (A: 01,09)
                                     Oběd 1: Škubánky s mákem (A: 01,03)
Čtvrtek 30.4.2020     Polévka: Zeleninová s kuskusem (A: 01,03,09)
                                     Oběd 1: Frankfurtský vepřový závitek , houskový knedlík (A: 01,03)

 

Změna jídelníčku a alergenů vyhrazena!!!

OVOCE DLE DODÁVKY