Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
30
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
31
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
1
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
2
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
3
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
4
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
5
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
6
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
7
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
Zápis do 1. třídy školního roku 2021/2022
8
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
9
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
10
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
11
Omezení provozu škol do 11. dubna 2021
12
Návrat žáků celého 1. stupně ZŠ od 12.4.2021
Návrat předškolních dětí do MŠ od 12.4.2021
13 14 15 16
Seznam přijatých dětí do 1. třídy 2021/2022
17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Drobečková navigace

Úvod > > Školní rok

Školní rok

Organizace školního roku 2020/2021

Začátek školního roku: 1. 9. 2020
Podzimní prázdniny: 26. 10. - 30. 10. 2020
Vánoční prázdniny: 23. 12. 2020 - 3. 1. 2021
Pololetní prázdniny: 29. 1. 2021
Jarní prázdniny: 8. 3. - 14. 3. 2021
Velikonoční prázdniny: 1. 4. - 5. 4. 2021
Hlavní prázdniny: 1. 7. 2021 - 31. 8. 2021

Časový rozpis vyučovacích hodin

0.hodina

7:00 - 7:45
1.hodina 7:50 - 8:35
2.hodina 8:45 - 9:30
3.hodina 9:50 - 10:35
4.hodina 10:45 - 11:30
5.hodina 11:40 - 12:25
6.hodina 12:30 - 13:15
7.hodina 13:15 - 14:00
8.hodina 14:00 - 14:45
9.hodina 14:50 - 15:35

Plán klasifikačních porad

I. čtvrtletí: 18. 11. 2020
II. čtvrtletí: 25. 1. 2021
III. čtvrtletí: 19. 4. 2021
IV. čtvrtletí: 23. 6. 2021

Plán třídních schůzek

Úvodní  2. 9. 2020
I.čtvrtletí listopad 2020 - online individuálně každá třída
III.čtvrtletí 20. 4. 2021

Konzultační hodiny

ŘŠ Mgr. Kateřina Doktorová po telefonické domluvě
1.A Mgr. Štěpánka Beranová pondělí 12:30 - 13:15
2.A Mgr. Hedvika Řeháková dle dohody 
3.A Mgr. Miroslava Kladivová dle dohody  
4.A Markéta Petrová středa 7:45 - 8:30 
5.A Mgr. Edita Petrásková čtvrtek 10:45 - 11:30 
6.A Bc. Šárka Horáková úterý - pátek 7:30 - 7:45 
6.B Mgr. Veronika Ludvíková čtvrtek 9:50 - 10:35 
7.A Bc. Štěpánka Krejčíková středa 9:50 - 10:35 
8.A Mgr. Daniela Havláková středa 7:45 - 8:30 
9.A Mgr. Nikola Grbavčicová pondělí 9:50 - 10:35 
Ing. Lenka Brejníková středa 12:30 - 13:15 
Mgr. Václava Fričová pondělí 9:50 - 10:30 
Bc. Lucie Honzáková čtvrtek 12:30 - 13:15 
Bc. Lucie Kleprlíková pondělí 8:45 - 9:30 
Mgr. Vendula Tichá Chromá pátek 12:30 - 13:30 
Martina Šoltésová pondělí 7:30 - 8:00 
Jana Gerbergová středa 7:30 - 7:45 
Tereza Karlová dle dohody 
Lucie Müllerová dle dohody  
Irena Pexová dle dohody  
Blanka Tučková úterý 7:30 - 7:45