Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Ředitelské volno 29. a 30. dubna 2024
Přerušení provozu mateřské školy v pondělí a úterý 29. a 30. dubna 2024
30
Ředitelské volno 29. a 30. dubna 2024
Přerušení provozu mateřské školy v pondělí a úterý 29. a 30. dubna 2024
1 2 3 4 5
6
Zápis dětí do MŠ 6. května 2024
Zápis dětí do MŠ 6. května 2024
7 8 9 10 11 12
13 14 15
Český den proti rakovině 2024
Seznam přijatých dětí do MŠ od 1.9.2024
Seznam přijatých dětí do MŠ od 1.9.2024
16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > > Školní rok 2023/2024

Školní rok

Organizace školního roku 2023/2024

Začátek školního roku: 4. 9. 2023
Podzimní prázdniny: 26. 10. - 27. 10. 2023
Vánoční prázdniny: 23. 12. 2023 - 2. 1. 2024
Pololetní prázdniny: 2. 2. 2024
Jarní prázdniny: 19. 2. - 25. 2. 2024
Velikonoční prázdniny: 28. 3. - 1. 4. 2024
Hlavní prázdniny: 1. 7. 2024 - 31. 8. 2024

Časový rozpis vyučovacích hodin

0.hodina

7:00 - 7:45
1.hodina 7:50 - 8:35
2.hodina 8:45 - 9:30
3.hodina 10:00 - 10:45
4.hodina 10:55 - 11:40
5.hodina 11:50 - 12:35
6.hodina 12:45 - 13:30
7.hodina 13:40 - 14:25
8.hodina 14:35 - 15:20
9.hodina 15:30 - 16:15

Plán klasifikačních porad

I. čtvrtletí: 21. 11. 2023
II. čtvrtletí: 29. 1. 2024
III. čtvrtletí: 9. 4. 2024
IV. čtvrtletí: 24. 6. 2024

Plán třídních schůzek

Úvodní  6. 9. 2023 Zahradní slavnost 
I.čtvrtletí 22. 11. 2023 
III.čtvrtletí 10. 4. 2024

Konzultační hodiny

ŘŠ Mgr. Kateřina Doktorová nutno po telefonické domluvě 
1.A Mgr. Simona Němcová  pondělí  13:00 - 13:30
2.A Jana Gerbergová  úterý  12:00 - 12:30
3.A Markéta Petrová  pondělí  13:00 - 13:30
4.A Mgr. Štěpánka Beranová  pondělí  12:35 - 13:05
5.A Mgr. Martin Sál  pondělí  13:00 - 13:30
6.A Mgr. Markéta Kuruczová  pátek  11:00 - 11:30
6.B Bc. Petra Nevrlá  úterý  8:00 - 8:30
7.A Mgr. Vratislav Nosálek  pondělí   10:00 - 10:45
7.B Mgr. Daniela Havláková  pondělí,         čtvrtek  8:45 - 9:30,              13:30 - 14:25
8.A Bc. Jana Vydrová  úterý  13:30 - 14:00
8.B Mgr. Nikola Grbavčicová  středa  9:00 - 9:30
9.A Bc. Šárka Horáková  pondělí  12:30 - 13:00
9.B Mgr. Veronika Ludvíková  úterý  11:50 - 12:35
Bc. Štěpánka Krejčíková   pondělí  8:00 - 8:30
Ing. Martin Nevrlý  úterý  8:00 - 8:30
Mgr. Monika Panešová  úterý  10:00 - 10:45
Mgr. Markéta Řeháková  pondělí  9:15 - 9:45
Bc. Karolína Stehlíková po dohodě
Jaroslav Vedral  úterý  13:30 - 14:00