Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Vánoční přání 2021
28
Vánoční přání 2021
29
Vánoční přání 2021
30
Vánoční přání 2021
31
Vánoční přání 2021
1
Vánoční přání 2021
2
Vánoční přání 2021
3
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
4
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
5
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
6
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
7
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
8
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
9
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
10
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
11
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
12
Ředitelské volno 12.1.2022
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
Přerušení provozu mateřské školy 12.1.2022
13
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
14
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
15
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
16
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
17
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
18
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
19
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
20
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
21
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
22
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
23
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
24
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
25
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
26
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
27
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
28
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
29
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
30
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
31
Testování od 3.ledna 2022
Děti v MŠ se netestují
1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Dokumenty > Školní parlament > Složení školního parlamentu

Složení školního parlamentu

2018 / 2019

Vedení školního parlamentu zajišťuje školní metodička prevence Mgr. Nikola Grbavčicová

Předsedkyně:

Tereza Cíglerová

Místopředseda:

Miroslav Gábor

Zapisovatelka:

Barbora Milčinská

Zástupci tříd:

  • Tomáš Linda, Matěj Krátký - 6.A
  • Michal Randák, Bára Milčinská - 7.A
  • Petr Holub, Miroslav Gábor - 7.B
  • Michal Vajo, Jan Čermák - 8.A
  • Tereza Cíglerová, Lucie Staščáková - 9.A

2017 / 2018

Předsedkyně:

Anna Krátká, 9. Třída

Místopředsedkyně:

Tereza Cíglerová, 8. Třída

Zapisovatelka:

Kamila Sedláková, 9. Třída

Zástupci tříd:

  • Matěj Krátký
  • Kája Nguyen
  • Tomáš Linda
  • Michal Randák
  • Tereza Soukupová
  • Vojtěch Tuturil      
  • Štěpánka Suchá
  • Jan Čermák
  • Adéla Hanušová
  • Hrdličková Nicol
  • Vodochodská Tereza