Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > > Blog > Úspěch naší školy v soutěži Hejtmanův pohár

Úspěch naší školy v soutěži Hejtmanův pohárDatum konání:
21.9.2016

Hejtmanův pohár je soutěž, ve které spolu zápolí jednotlivé školy, jejich žáci a učitelé ve zdolávání tzv. opičí dráhy. Soutěží se ve 14 krajích o pohár hejtmana. Cílem soutěže je podpořit u dětí pozitivní vztah k pohybovým aktivitám a motivovat je k aktivnímu a zdravému životnímu stylu. Největší šanci na úspěch mají nejaktivnější školy, kterým se podaří zapojit do soutěže co nejvíc žáků.

V loňském školním roce se do této soutěže přihlásila i naše škola. Zapojili se téměř všichni žáci a soutěž podpořila překonáním opičí dráhy i většina pedagogického sboru. A výsledek? Ze zúčastněných čtyřiceti škol našeho kraje jsme obsadili krásné 3. místo.

Dne 21.9.2016 jsme byli spolu se zástupci našich dětí pozváni na Krajský úřad Středočeského kraje, kde nám byl statutárním zástupcem hejtmana PaedDr. Milanem Němcem, MBA  slavnostně předán diplom a poukaz na nákup sportovních potřeb v hodnotě 1 000 Kč.

Poděkování za celou akci patří našim dětem, učitelům a Mgr. Nikole Basařové, která byla koordinátorkou celé akce.

V tomto školním roce se opět přihlásíme do dalšího ročníku soutěže. Naším cílem bude nejen umístit se na stupních vítězů, ale hlavně podpořit u dětí sportovní aktivity a radost z pohybu.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů